Barefoot ponožky krátke - Maskáčové

  • Novinka
$ 9
Jedinečné barefoot ponožky vyrobené na Slovensku! Vyvinuli sme pre vás špeciálnu ergonomicky tvarovanú barefoot ponožku, ktorá vašim nohám zaručí maximálny pocit slobody. Be Lenka ponožky vaše prsty na nohách neobmedzujú a vy si môžete naplno užívať chôdzu v barefoot obuvi. Očaria vás prémiovou kvalitou.

Zvoľte veľkosť

Dostupnosť: skladom

Hodnotenia skutočných zákazníkov

Priemerné hodnotenie na základe 1 recenzie

5 z 5 hviezdičiek

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Informácie o produkte

Zloženie: 86 % bavlna, 12 % polyamid, 2 % elastan

Prevedenie: krátke členkové ponožky

Be Lenka barefoot ponožky majú jedinečný tvar, ktorý sa maximálne prispôsobí vašej nohe. Vďaka veselej ilustrácii zvýraznia vašu výnimočnosť a spríjemnia každý deň.

Ponožky sú veľmi príjemné na dotyk vďaka vysokému podielu prémiovej česanej bavlny. Všetky použité materiály pri ich výrobe sú testované, neobsahujú škodlivé látky a sú tak 100% bezpečné pre vaše zdravie ako aj pre životné prostredie.

Najviac namáhané miesta ako špička a päta sú spevnené a teda odolnejšie ako zvyšok ponožky. Extra plochý a jemný šev medzi špičkou a zvyškom ponožky či komfortný vrchný lem robí ponožku takmer neviditeľnou.

Ponožky sú navrhnuté a vyrábané na Slovensku. Podporujeme tradičnú výrobu ponožiek našimi odborníkmi v regióne a veríme, že podpora lokálnych výrobcov má priaznivý dopad na celú spoločnosť.

Pozerali ste tieto produkty

Barefoot ponožky krátke - Maskáčové Barefoot ponožky krátke - Maskáčové
  • Novinka

Barefoot ponožky
krátke - Maskáčové

skladom všetky veľkosti
$ 9
3 veľkosti
Dostupné ďalšie farby: (+-5)