Zoznámte sa so vzormi Lenka šatiek a nosičov

Zoznámte sa so vzormi Lenka šatiek a nosičov

IMG_0215

Originálny dizajn, krásne sýte farby aj jemné pastelové odtiene, jedinečné vzory – typické znaky slovenských šatiek na nosenie detí a handmade detských nosičov Lenka. Precízne premyslené a navrhnuté tak, aby si každý našiel to svoje.

Lenka šatky a nosiče sú slovenskými handmade pomôckami na nosenie detí, ktoré sa vyznačujú dizajnom a originálnymi vzormi, aké inde nenájdete. Práve dizajn je to, vďaka čomu na prvý pohľad viete, že ide o šatku či nosič z Lenkinej dielne. V kombinácii s atraktívnymi a obľúbenými farebnými variáciami v sýtych aj jemných odtieňoch šatky vyniknú v každom úväze a nosiče v každej nosiacej polohe: vpredu na bruchu aj vzadu na chrbte.

Šatky Lenka sú tkané žakárovou väzbou, ktorá celkový dizajn krásne podčiarkuje. Práve tento spôsob tkania spôsobuje, že farby šatky sú na oboch stranách opačné. Farebné kombinácie šatiek a nosičov Lenka sú starostlivo navrhnuté tak, aby si každá mamička mohla vybrať nosiacu pomôcku pre chlapčeka, pre dievčatko, alebo univerzálnu pre oboch.

 

4Z1A8199

Široká paleta nevšedných farieb

Šatky a šatkové nosiče Lenka sú k dispozícii v sýtej modrej oceánovej farbe, v nevšednej sýtej zelenej, originálnej farbe jeans, dominantnej bordovej, vo veselej mandarínkovej, príjemnej žltej, elegantnej čučoriedkovej, atraktívnej červenej, sviežej svetlomodrej, kráľovskej zlatej, ale tiež v jemnučkej ružovej a rozprávkovej strieborno-ružovej farbe.

 

IMG_0097Krajka

Nápaditý, štýlový vzor, ktorý dodáva šatkám a nosičom ten správny šmrnc. Lenka krajka je elegantná, výborne vynikne a doplní celkový outfit každej nosiacej mamičky :-) Krajka je zároveň jemná a decentná. Je to nestarnúci a veľmi populárny vzor.

Pavučinka

Tento vzor tvoria trojuholníky rôznych veľkostí, ktoré sú navzájom posplietané ako pavučinka. Je preto nevšedný a originálny, vynikne v akomkoľvek úväze. Trojuholníčky sú rôznych veľkostí, menšie i väčšie, čo celkový vzhľad dotvára veľmi pôsobivo. Pavučinka je univerzálna pre nosených chlapčekov aj dievčatká.

Hviezdy

Na oblohe posiatej pestrofarebnými hviezdami si každý vyberie svoju šťastnú hviezdičku  :-) Jemný vzor tvoria drobné hviezdy po celej ploche šatky. Farby sú reverzné a na jednej šatke sú použité vždy dve, aby žakárová väzba vytvorila krásny dizajn. Vzor je veľmi  obľúbený a vhodný na nosenie všetkých detičiek bez rozdielu.

 Motýle

Nežný vzor Lenka šatiek s nádychom jari, leta a slnečných dní. S týmto vzorom nosíte svoje dieťatko doslova na krídlach motýľov. Na výber máte z elegantných, sýtych i jemných farieb.

Pásiky   IMG_5994_1

Vzor pásikov v rozličných farebných prevedeniach je ústredným motívom ručne tkaných Lenka šatiek. V našej ponuke nájdete tieto luxusné kúsky, z ktorých si môžete vybrať šatku na ušitie nosiča.

Okrem týchto Lenka vzorov sú k dispozícii aj mnohé ďalšie vzory nosičov - tie, ktoré sú šité z iných ako Lenka šatiek. Dominujú pásiky, pekné prírodné motívy, srdiečka ale aj safari motív.