Vítame Vás na novom e-shope Be Lenka. Váš Be Lenka tím.
1 hodnotenie

Nosič Lenka Krajka - jeans - štandard

Krásny nosič Lenka s originálnym krajkovým vzorom bude ideálnym pomocníkom na nosenie vášho dieťatka. Jedinečná farba jeans vynikne pri nosení chlapčeka i dievčatka.

Ramenné popruhy
Na objednávku
Značka: Be Lenka
139 €
Kategória: Nosiče
Záruka: 2 roky
Farba: Jeans
Materiál: 100% bavlna
Ramenné popruhy: Klasické bez možnosti kríženia
Typ nosiča: Štandard
Vzor: Krajka
Materiál: 100% bavlna
Štandard: pre deti od 3 do 14 mesiacov
Popruhy: Klasické bez možnosti kríženia
 
Šatkový nosič Lenka je výbornou pomôckou na nosenie detí. Je vyrobený zo šatky Lenka Krajka Jeans utkanej z vysoko kvalitnej organickej bavlny. Jednoducho a rýchlo si ho nasadíte a zapnete, hodí sa preto na krátkodobé aj dlhodobé nosenie, doma i na prechádzke v parku či v meste.

Ramenné popruhy sú polstrované, zapínajú sa klasicky, na chrbte sa nekrížia. Ramenné popruhy aj bedrový pás sa zapínajú na pracky. Samozrejmosťou sú poistky (gumičky), ktoré sa nachádzajú na ramenných popruhoch i na bedrovom páse a bránia náhodnému rozopnutiu. Výhodou nosiča je aj vyvýšená chrbtová opierka, ktorá poskytuje maximálnu oporu hlavičky dieťatka.

Súčasťou nosiča je kapucňa, ktorá poslúži proti vetru i slnku, ale aj na elimináciu vonkajšieho ruchu, keď dieťatko v nosiči zaspí. Kapucňa je vybavená šnúrkami pre bezproblémovú manipuláciu aj v prípade nosenia na chrbte. Kapucňu nasadíte veľmi jednoducho, na jej uchytenie slúžia háčiky umiestnené na ramenných popruhoch. 
Nosič umožňuje nosenie vpredu aj vzadu na chrbte.