Vítame Vás na novom e-shope Be Lenka. Váš Be Lenka tím.
1 hodnotenie

Nosič Lenka Krajka - svetlomodrá - štandard

Krásny nosič Lenka s originálnym krajkovým vzorom bude ideálnym pomocníkom na nosenie vášho dieťatka. Príjemná svetlomodrá farba pre ešte krajšie zážitky z nosenia.

Ramenné popruhy
Vypredané
Značka: Be Lenka
90,35 €
Kategória: Nosiče
Záruka: 2 roky
Farba: Modrá
Materiál: 100% bavlna
Ramenné popruhy: Klasické bez možnosti kríženia
Typ nosiča: Štandard
Vzor: Krajka

Materiál: 100% bavlna
Medziverzia: 3 - 14 mesiacov
Popruhy: Klasické bez možnosti kríženia

Šatkový nosič Lenka je výbornou pomôckou na nosenie detí. Je vyrobený z Lenka šatky utkanej z vysoko kvalitnej organickej bavlny. Jednoducho a rýchlo si ho nasadíte a zapnete, hodí sa preto na krátkodobé aj dlhodobé nosenie, doma i na prechádzke v parku či v meste.

Ramenné popruhy sú polstrované, zapínajú sa klasicky, na chrbte sa nekrížia. Ramenné popruhy aj bedrový pás sa zapínajú na pracky. Samozrejmosťou sú poistky (gumičky), ktoré sa nachádzajú na ramenných popruhoch i na bedrovom páse a bránia náhodnému rozopnutiu. Výhodou nosiča je aj vyvýšená chrbtová opierka, ktorá poskytuje maximálnu oporu hlavičky dieťatka.

Súčasťou nosiča je kapucňa, ktorá poslúži proti vetru i slnku, ale aj na elimináciu vonkajšieho ruchu, keď dieťatko v nosiči zaspí. Kapucňa je vybavená šnúrkami pre bezproblémovú manipuláciu aj v prípade nosenia na chrbte. Kapucňu nasadíte veľmi jednoducho, na jej uchytenie slúžia háčiky umiestnené na ramenných popruhoch. 

Nosič umožňuje nosenie vpredu aj vzadu na chrbte.

VYROBENÉ NA SLOVENSKU