Rebozo Be Lenka Classic - Peach

$ 37
Rebozo pre všetkých, ktorí hľadajú krásny neutrálny vzor vo sviežej farbe.

Dostupnosť: dočasne vypredané

Informujte ma keď naskladníte tento produkt

Hodnotenia skutočných zákazníkov

Priemerné hodnotenie na základe 52 recenzií

4.94 z 5 hviezdičiek

5
58
4
3
3
0
2
0
1
0
A

Adriana Overený zákazník

Výborný nosič. Uvítala by som však dlhšiu výstuž na bedraku, pri silnejšej postave dosť tlači na chrbte, lebo malo zasahuje do chrbta. Ináč veľká spokojnosť.

5.8.2019


L

Linda Overený zákazník

Dnes mi přišla letní verze 4ever. Je to od Vás první produkt, ale určitě ne poslední :) Jsem naprosto nadšená! Oproti manduce super měkké, pohodlné pro mě i pro prcka (v manduce musel mít tepláčky, jinak byl otlačený). No a ta kasička na bederáku - to je k nezaplacení :) moc moc děkuju. Určitě Vám zůstanu věrná :)

11.6.2020


K

Karolína Teinzerová Overený zákazník

Nosítko je krásné a lehce nastavitelné, náš malý syn je v něm velmi spokojený :)

12.9.2019


L

Lea Lampret Overený zákazník

We have finally found baby carrier that works for our needs. Thank you!

21.2.2020


Informácie o produkte

Materiál: 100% bavlna
Gramáž po opratí: cca 300 g/m2

Rebozo je krátkou šatkou, ktorú je možné používať na mnoho spôsobov: ako šatku na nosenie detí, pri relaxačných cvičeniach, ako šatku na špeciálne Rebozo cvičenia v tehotenstve, počas pôrodu a po pôrode.

Šatka Lenka Rebozo má šírku 70 cm a dĺžku 1,8 m. Ako nosiacu pomôcku ju mamičky využijú na jednoduché úväzy s krátkou šatkou, alebo s externými ring slingovými krúžkami aj na spôsob Ring Slingu. (RS krúžky nie sú súčasťou balenia)

Šatky Lenka Rebozo majú krásne originálne dizajny a gramáž, ktorá zabezpečí pohodlné nosenie počas celého obdobia šatkovania. Napriek vyššej gramáži šatka nevyžaduje zanášanie, je teda možné používať ju ihneď.

V tehotenstve sa Rebozo používa na relaxačné a uvoľňujúce cvičenia, pri ktorých sa vykonávajú jemné kolísavé pohyby bruška. Počas pôrodu sa špeciálnymi technikami s touto šatkou pomáha mamičke so zvládaním pôrodných bolesti a kontrakcií. O týchto metódach si môžete prečítať viac v našom článku Rebozo techniky.

VYROBENÉ NA SLOVENSKU

Pozerali ste tieto produkty

Rebozo
Classic - Peach

dočasne vypredané
$ 37
Dostupné ďalšie farby: (+-5)