Rebozzo Lenka Krajka - ružová

Nádherná šatka Lenka Rebozzo na nosenie detí v sviežej nežnej ružovej farbe. Ideálna na nosenie každej malej princeznej od narodenia a počas celého obdobia šatkovania.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Značka: Be Lenka
33 €
Kategória: Rebozzo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.75 kg
Farba: Ružová
Gramáž: cca 270 g/m2
Materiál: 100% organická bavlna
Vzor: Krajka
Položka bola vypredaná…

Materiál: 100% organická bavlna
Gramáž šatky: 270 g/m2

Rebozzo je krátkou šatkou, ktorú je možné používať na mnoho spôsobov: ako šatku na nosenie detí, pri relaxačných cvičeniach, ako šatku na špeciálne Rebozzo cvičenia v tehotenstve, počas pôrodu a po pôrode.

Šatka Lenka Rebozzo má šírku 70 cm a dĺžku 1,8 m. Ako nosiacu pomôcku ju mamičky využijú na jednoduché úväzy s krátkou šatkou, alebo s externými ring slingovými krúžkami aj na spôsob Ring Slingu. (RS krúžky nie sú súčasťou balenia)

Šatky Lenka Rebozzo majú krásne originálne dizajny a gramáž, ktorá zabezpečí pohodlné nosenie počas celého obdobia šatkovania. Napriek vyššej gramáži šatka nevyžaduje zanášanie, je teda možné používať ju ihneď.

V tehotenstve sa Rebozzo používa na relaxačné a uvoľňujúce cvičenia, pri ktorých sa vykonávajú jemné kolísavé pohyby bruška. Počas pôrodu sa špeciálnymi technikami s touto šatkou pomáha mamičke so zvládaním pôrodných bolesti a kontrakcií. O týchto metódach si môžete prečítať viac v našom článku Rebozzo techniky.

VYROBENÉ NA SLOVENSKU

 belenka_Hand Made - Slovakia - Dark green@4x  belenka_Bezpecnostny - Outline - Dark green@4x

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x