Ring Sling Be Lenka Classic - Yellow

$ 65
Nádherný Ring Sling na nosenie detí s originálnym vzorom.

Dostupnosť: dočasne vypredané

Informujte ma keď naskladníte tento produkt

Hodnotenia skutočných zákazníkov

Priemerné hodnotenie na základe 3 recenzií

5 z 5 hviezdičiek

5
58
4
3
3
0
2
0
1
0
A

Adriana Overený zákazník

Výborný nosič. Uvítala by som však dlhšiu výstuž na bedraku, pri silnejšej postave dosť tlači na chrbte, lebo malo zasahuje do chrbta. Ináč veľká spokojnosť.

5.8.2019


L

Linda Overený zákazník

Dnes mi přišla letní verze 4ever. Je to od Vás první produkt, ale určitě ne poslední :) Jsem naprosto nadšená! Oproti manduce super měkké, pohodlné pro mě i pro prcka (v manduce musel mít tepláčky, jinak byl otlačený). No a ta kasička na bederáku - to je k nezaplacení :) moc moc děkuju. Určitě Vám zůstanu věrná :)

11.6.2020


K

Karolína Teinzerová Overený zákazník

Nosítko je krásné a lehce nastavitelné, náš malý syn je v něm velmi spokojený :)

12.9.2019


L

Lea Lampret Overený zákazník

We have finally found baby carrier that works for our needs. Thank you!

21.2.2020


Informácie o produkte

Materiál: 100% bavlna
Gramáž po opratí: cca 300 g/m2

Praktická šatka na nosenie detí Lenka Ring Sling so všitými krúžkami, pomocou ktorých sa šatka doťahuje. Slúži na nosenie dieťatka od narodenia, ale vďaka vyššej gramáži poslúži aj na nosenie väčšieho dieťaťa.

Ring Sling je praktickou verziou krátkej šatky, v ktorej sa dieťa nosí primárne na boku. V Ring Slingu je však možné aj nosenie vpredu či vzadu na chrbte.

Ring Sling obsahuje všité krúžky, ktoré slúžia na uchytenie a dotiahnutie šatky. Je to veľmi obľúbená nosiaca pomôcka, pretože do Ring Slingu sa dieťa rýchlo a jednoducho ukladá a rovnako rýchlo sa zo šatky dieťa vyberie. Ring Sling preto ocení nejedna mamička na krátke presuny aj pri svojom malom chodcovi, ktorý sa ešte rád ponosí.

Pri bočnom nosení dieťaťa mamička privíta aj možnosť jednoduchého kojenia priamo v šatke. V prípade nosenia dieťaťa na boku odporúčame striedať strany, aby ste dlhodobo jednostranne nezaťažovali svoju chrbticu, najmä v prípade väčšieho a ťažšieho dieťatka.

Šírka Ring slingu: 70 cm
Dĺžka Ring slingu: 2,2 m

VYROBENÉ NA SLOVENSKU

Pozerali ste tieto produkty

Ring Sling
Classic - Yellow

dočasne vypredané
$ 65
Dostupné ďalšie farby: (+-5)