Ring Sling Lenka Mandala - dúhová

Nádherný Ring Sling na nosenie detí s originálnym vzorom. Populárna mandala je nevšedným kúskom, v ktorom odnesiete svoje dieťatko od narodenia.

Do 3 pracovných dní
Značka: Be Lenka
69 €
Kategória: Ring Sling
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.1 kg
Farba: Dúhová
Gramáž: cca 300 g/m2
Materiál: 100% organická bavlna
Vzor: Mandala

Materiál: 100% organická bavlna
Gramáž po opratí: cca 300 g/m2

Praktická šatka na nosenie detí Lenka Ring sling so všitými krúžkami, pomocou ktorých sa šatka doťahuje. Slúži na nosenie dieťatka od narodenia, ale vďaka vyššej gramáži poslúži aj na nosenie väčšieho dieťaťa.

Ring sling je praktickou verziou krátkej šatky, v ktorej sa dieťa nosí primárne na boku. V Ring slingu je však možné aj nosenie vpredu či vzadu na chrbte.

Ring sling obsahuje všité krúžky, ktoré slúžia na uchytenie a dotiahnutie šatky. Je to veľmi obľúbená nosiaca pomôcka, pretože do Ring slingu sa dieťa rýchlo a jednoducho ukladá a rovnako rýchlo sa zo šatky dieťa vyberie. Ring sling preto ocení nejedna mamička na krátke presuny aj pri svojom malom chodcovi, ktorý sa ešte rád ponosí.

Pri bočnom nosení dieťaťa mamička privíta aj možnosť jednoduchého kojenia priamo v šatke. V prípade nosenia dieťaťa na boku odporúčame striedať strany, aby ste dlhodobo jednostranne nezaťažovali svoju chrbticu, najmä v prípade väčšieho a ťažšieho dieťatka.

Šírka Ring slingu: 70 cm
Dĺžka Ring slingu: 2,2 m

VYROBENÉ NA SLOVENSKU

belenka_Hand Made - Slovakia - Dark green@4x  belenka_Bezpecnostny - Outline - Dark green@4x

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x