Zimné barefoot ponožky - Bodky - čierno-sivé

  • Zimné
$ 9
Jedinečné zimné barefoot ponožky vyrobené na Slovensku! Vyvinuli sme pre vás špeciálnu ergonomicky tvarovanú barefoot ponožku, ktorá vašim nohám zaručí maximálny pocit slobody a udrží ich v teple. Be Lenka ponožky vaše prsty na nohách neobmedzujú a vy si môžete naplno užívať chôdzu v barefoot obuvi aj v chladom počasí. Očaria vás prémiovou kvalitou a štýlovými designom ktorý podčiarkne vašu výnimočnosť.

Zvoľte veľkosť

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Informujte ma keď naskladníte tento produkt

Hodnotenia skutočných zákazníkov

Priemerné hodnotenie na základe 34 recenzií

4.94 z 5 hviezdičiek

5
7
4
0
3
0
2
0
1
0

Informácie o produkte

Zloženie: 86% bavlna, 12% polyamid, 2% elastán

Be Lenka barefoot ponožky majú jedinečný tvar, ktorý sa maximálne prispôsobí vašej nohe. Sú utkané z hrubšieho materiálu ktorý udrží vaše nohy v teple a vďaka veselej ilustrácii zvýraznia vašu výnimočnosť a spríjemnia každý deň.

Ponožky sú veľmi príjemné na dotyk vďaka vysokému podielu prémiovej česanej bavlny. Všetky použité materiály pri ich výrobe sú testované, neobsahujú škodlivé látky a sú tak 100% bezpečné pre vaše zdravie ako aj pre životné prostredie.

Najviac namáhané miesta ako špička a päta sú spevnené a teda odolnejšie ako zvyšok ponožky. Extra plochý a jemný šev medzi špičkou a zvyškom ponožky či komfortný vrchný lem robí ponožku takmer neviditeľnou a svojim prevedením je tak zároveň vhodná aj pre diabetikov.

Ponožky sú navrhnuté a vyrábané na Slovensku. Podporujeme tradičnú výrobu ponožiek našimi odborníkmi v regióne a veríme, že podpora lokálnych výrobcov má priaznivý dopad na celú spoločnosť.

Pozerali ste tieto produkty

Zimné barefoot ponožky - Bodky - čierno-sivé Zimné barefoot ponožky - Bodky - čierno-sivé
  • Zimné

Zimné barefoot ponožky
Bodky - čierno-sivé

skladom 1 veľkosť
$ 9
3 veľkosti
Dostupné ďalšie farby: (+-5)