Vynikáš v tom,
čo robíš?
Pridaj sa k nám.

 

 

 

Dovoliť si byť sám
sebou a vytvoriť si
„svet podľa seba“

 

Juraj Fehervari

Owner & CEO, Be Lenka

 

 

Aktuálne do nášho tímu hľadáme:

nový

Frontend developer

Miesto práce Žilina 
Druh pracovného pomeru plný úväzok 
Termín nástupu dohodou 
Mzdové podmienky (brutto) 1 800 EUR/mesiac

Dátum pridania: 10. 05. 2023
Dátum pridania: 10. 05. 2023

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie je pre teba viac než len zamestnanie? Do nášho IT tímu hľadáme posilu, ktorá nám pomôže posúvať naše web aplikácie na vyššiu úroveň. 

 • Tvojou hlavnou úlohou bude vývoj a zlepšovanie frontend funkčnosti na našom e-shope
 • Pri práci sa budeš najčastejšie stretávať s CSS (SASS preprocessor, Tailwind CSS), Javascript (nodejs, jquery), HTML5
 • Budeš vytvárať a spravovať rôzne microsites ako napr. Kiosk pre naše kamenné predajne, Interné nástroje typu Intranet a ďalšie, postavené na Vue
 • Zdrojové kódy budeš udržiavať v prostredí GitHub a robiť code reviews a tak písať udržateľný kód
 • V neposlednom rade, budeme veľmi radi, ak sa staneš členom nášho tímu a pomôžeš nám budovať úspešný svetový brand značky Be Lenka so slovenským príbehom

Ovládať by si mal:

 • HTML, CSS (SASS preprocessor, Tailwind CSS) – pokročilý
 • JavaScript/jQuery - pokročilý
 • Git, GitHub – pokročilý
 • Ovládanie technológií: Vue, NodeJS, Gulp

Čo ponúkame

Nie sme IT firma ani korporát, nemáme standupy ani šprinty, pracujeme však systematicky a efektívne. Pracujeme v pokojnom prostredí, ale keď treba niečo dokončiť, tak na tom makáme. Chceme, aby e-commerce riešenie nášho e-shopu zákazníkom prinášalo pozitívnu užívateľskú skúsenosť a prispievalo k dynamike rozvoja našej značky.

Neboj sa, nie je to žiadne ďalšie klišé. Odvaha, chuť a nadšenie nás neustále poháňajú dopredu. Vďaka tomu sme sa stali svetovou firmou zo Žiliny a našu budúcnosť chceme naďalej rozvíjať s profesionálnym tímom. 

Naše ciele sú ambiciózne, chceme prinášať pozitívnu zákaznícku skúsenosť, zabezpečiť dynamiku rastu nášho brandu.

  Zamestnanecké výhody, benefity

  Ponúkame jedinečnú príležitosť byť súčasťou šikovných ľudí a nadšencov, ktorí ti budú neustále dávať výzvy na ich prekonávanie.
  Teambuildingy, športové aktivity, jazykové kurzy, benefit na podporu zdravia, školenia, koučing, psychologické poradenstvo, barefoot topánky zadarmo pri nástupe a zľavy na ďalšie naše produkty plus mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.

  Informácie o výberovom konaní

  Ak ťa naša ponuka zaujala, zašli nám životopis.
  Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá.
  Ďakujeme za pochopenie.

  Požiadavky na zamestnanca

  Jazykové znalosti

  Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  Osobnostné predpoklady a zručnosti

  - Logické myslenie

  - Chuť neustále zlepšovať kód a učiť sa nové veci a technológie

  - Schopnosť samostatne a iniciatívne riešiť programátorské a frontendové problémy a výzvy

  - Všeobecný prehľad vo web technológiách

  - Flexibilita pri riešení operatívnych zadaní

  - Komunikatívnosť slovom aj písmom

  Inzerujúca spoločnosť

  Stručná charakteristika spoločnosti

  Venujeme sa dizajnu a výrobe exkluzívnych barefoot topánok a výrobe doplnkov na nosenie detí, ktoré distribuujeme zákazníkom do celého sveta.
  Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života.
  Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu.
  Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá.
  Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu.
  Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.

  Nahrať životopis (pdf, doc)
  Nahrať ďaľšie prílohy (pdf, doc)

   

  Pridaj sa k nám

  Chceš využiť svoje skúsenosti a posunúť sa za pomyselné hranice svojho potenciálu? Urob to správne rozhodnutie a pridaj sa k nám. Dvere máme otvorené pre tých, ktorí si ctia hodnoty, prácu neberú ako príťaž ale ako svoje poslanie, majú neustálu chuť na sebe pracovať a odvahu ísť za cieľmi, ktoré sú časťo v ľudských očiach bláznivé. Hľadáme ľudí s vášňou a chuťou robiť veci inak, mimo zvyknutých štandardov a niekedy rokmi zabehnutých systémov.

   

  Be Lenka dnes oslovuje najväčšie talenty rôznych generácií aj za hranicami Žilinského regiónu. Ceníme si odbornosť, vzdelanie, skúsenosti, roky praxe, no takisto k nám môžeš zaklepať s túžbou niekde začať a skúsenosti získať. Všetko čo potrebuješ je chuť, ostatné získaš časom.

   

   

   

   

  O firme Be Lenka

  Be Lenka patrí k svetovým lídrom v oblasti barefootovej obuvi a svoje korene má v Žiline. Firma vznikla v roku 2017 s odvážnym snom. Zmeniť pohybové a obúvacie návyky ľudí po celom svete a ponúknuť ľuďom návrat ku koreňom moderným spôsobom. Barefoot topánkami vraciame ľuďom kontakt so zemou a šatkami a ergonomickými šatkovými nosičmi spájame rodičov s ich ratolesťami. Viac o firme nájdeš v sekcií "O nás".

   

  Firemná kultúra

  Be Lenka je miesto, kde robíme správne rozhodnutia. To, v čo veríme pretavujeme do vzťahov na pracovisku ale aj do vzťahu k našim klientom a obchodným partnerom. Sme féroví, vieme sa navzájom povzbudiť, pochváliť, a taktiež si povedať veci na rovinu. Často spolu trávime čas aj mimo pracovných hodín, cestujeme, brainstormujeme na záhrade alebo si robíme spoločné raňajky. “Nie” a “nedá sa” nie sú v našom slovníku. Nebudujeme firmu, budujeme seba. Všetci tvoji budúci kolegovia sú pripravení odovzdať ti to najlepšie, aby si sa stal/a tou najlepšou verziou seba a naplno využil/a svoj potenciál.

   

   

   

   

   

  Dynamický rast & Medzinárodný dosah

  Len nedávno sme získali prvé objednávky. Dnes zažívame globálny rast. Ročne odosielame viac ako 100 tisíc produktov do viac ako 60 krajín sveta, dosahujeme tržby približne 7 miliónov EUR a rastieme o viac ako 100%. Be Lenka dnes tvorí viac ako 60 ľudí a stovky tých, ktorí v dieľňach prispievajú k výrobe našich produktov. Budujeme retailovú sieť a podmaňujeme si nové trhy. Toto sme stihli za 4 roky. Nenechaj si újsť to, čo sa bude diať v tomto roku a tých ďalších.