Vynikáš v tom,
čo robíš?
Pridaj sa k nám.

 

 

 

Dovoliť si byť sám
sebou a vytvoriť si
„svet podľa seba“

 

Juraj Fehervari

Owner & CEO, Be Lenka

 

 

Aktuálne do nášho tímu hľadáme:

nový

Senior sales representative – remote (m/w/d)

Place of work Remote (Germany)
Contract Provision based
Start date asap
Salary Negotiable

Date added: 12. 03. 2024
Date added: 12. 03. 2024

Hungry for a challenge?

Be Lenka, one of the leading barefoot companies in Europe and worldwide, is now looking for an independent and passionate salesperson for our barefoot footwear. We are forward-thinkers, visionaries, trendsetters, and implementers, and we pride ourselves on our commitment to environmental sustainability. Are you ready to accept the challenge and join us on our adventurous journey to global success?

What awaits you?

This is a commission-based remote role for an experienced Sales Representative based in Germany. You will be an independent freelance professional taking over the complete sales process of our top-quality barefoot products. You will build and expand your own customer network through strategic customer development and targeted acquisition of potential customers. You will set your own targets, and in return, you will be rewarded with a motivating commission rate. This means your earnings are unlimited, and your working time is completely flexible.

What can you build on?

• Your extensive sales experience, ideally in the footwear industry.

• Acquiring new customers is your passion

• Your strong communication and presentation skills make you convincing and confident

• You are proactive and like to take the initiative

• You have the ability to build effective relationships quickly

• Analytical thinking and flexibility come naturally to you

• You can work independently and remotely

Conditions:

  • For independent contractors / freelance workers
  • Flexible schedules

Language:

  • German
  • English

Other requirements:

  • Willingness to travel

If this sounds like you and you believe you could excel in this role, we would love to hear from you. Let's grow together!

As they say, Actions speak louder than words: We take our "Culture Of Everyone" very seriously and emphasize that you are warmly welcome to join us, regardless of your origin, religion, gender, age, or sexual orientation. Our doors are wide open.

Nahrať životopis (pdf, doc)
Nahrať ďaľšie prílohy (pdf, doc)

 

Pridaj sa k nám

Chceš využiť svoje skúsenosti a posunúť sa za pomyselné hranice svojho potenciálu? Urob to správne rozhodnutie a pridaj sa k nám. Dvere máme otvorené pre tých, ktorí si ctia hodnoty, prácu neberú ako príťaž ale ako svoje poslanie, majú neustálu chuť na sebe pracovať a odvahu ísť za cieľmi, ktoré sú časťo v ľudských očiach bláznivé. Hľadáme ľudí s vášňou a chuťou robiť veci inak, mimo zvyknutých štandardov a niekedy rokmi zabehnutých systémov.

 

Be Lenka dnes oslovuje najväčšie talenty rôznych generácií aj za hranicami Žilinského regiónu. Ceníme si odbornosť, vzdelanie, skúsenosti, roky praxe, no takisto k nám môžeš zaklepať s túžbou niekde začať a skúsenosti získať. Všetko čo potrebuješ je chuť, ostatné získaš časom.

 

 

 

 

O firme Be Lenka

Be Lenka patrí k svetovým lídrom v oblasti barefootovej obuvi a svoje korene má v Žiline. Firma vznikla v roku 2017 s odvážnym snom. Zmeniť pohybové a obúvacie návyky ľudí po celom svete a ponúknuť ľuďom návrat ku koreňom moderným spôsobom. Barefoot topánkami vraciame ľuďom kontakt so zemou a šatkami a ergonomickými šatkovými nosičmi spájame rodičov s ich ratolesťami. Viac o firme nájdeš v sekcií "O nás".

 

Firemná kultúra

Be Lenka je miesto, kde robíme správne rozhodnutia. To, v čo veríme pretavujeme do vzťahov na pracovisku ale aj do vzťahu k našim klientom a obchodným partnerom. Sme féroví, vieme sa navzájom povzbudiť, pochváliť, a taktiež si povedať veci na rovinu. Často spolu trávime čas aj mimo pracovných hodín, cestujeme, brainstormujeme na záhrade alebo si robíme spoločné raňajky. “Nie” a “nedá sa” nie sú v našom slovníku. Nebudujeme firmu, budujeme seba. Všetci tvoji budúci kolegovia sú pripravení odovzdať ti to najlepšie, aby si sa stal/a tou najlepšou verziou seba a naplno využil/a svoj potenciál.

 

 

 

 

 

Dynamický rast & Medzinárodný dosah

Len nedávno sme získali prvé objednávky. Dnes zažívame globálny rast. Ročne odosielame viac ako 100 tisíc produktov do viac ako 60 krajín sveta, dosahujeme tržby približne 7 miliónov EUR a rastieme o viac ako 100%. Be Lenka dnes tvorí viac ako 60 ľudí a stovky tých, ktorí v dieľňach prispievajú k výrobe našich produktov. Budujeme retailovú sieť a podmaňujeme si nové trhy. Toto sme stihli za 4 roky. Nenechaj si újsť to, čo sa bude diať v tomto roku a tých ďalších.