Kariéra

Kariéra

Vynikáš v tom, čo robíš? Pridaj sa k nám.

O firme Be Lenka

Be Lenka patrí k svetovým lídrom v oblasti barefootovej obuvi a svoje korene má v Žiline. Firma vznikla v roku 2017 s odvážnym snom. Zmeniť pohybové a obúvacie návyky ľudí po celom svete a ponúknuť ľuďom návrat ku koreňom moderným spôsobom. Barefoot topánkami vraciame ľuďom kontakt so zemou a šatkami a ergonomickými šatkovými nosičmi spájame rodičov s ich ratolesťami. Viac o firme nájdeš v sekcií "O nás".

Pridaj sa k nám

Chceš využiť svoje skúsenosti a posunúť sa za pomyselné hranice svojho potenciálu? Urob to správne rozhodnutie a pridaj sa k nám. Dvere máme otvorené pre tých, ktorí si ctia hodnoty, prácu neberú ako príťaž ale ako svoje poslanie, majú neustálu chuť na sebe pracovať a odvahu ísť za cieľmi, ktoré sú časťo v ľudských očiach bláznivé. Hľadáme ľudí s vášňou a chuťou robiť veci inak, mimo zvyknutých štandardov a niekedy rokmi zabehnutých systémov. 

Be Lenka dnes oslovuje najväčšie talenty rôznych generácií aj za hranicami Žilinského regiónu. Ceníme si odbornosť, vzdelanie, skúsenosti, roky praxe, no takisto k nám môžeš zaklepať s túžbou niekde začať a skúsenosti získať. Všetko čo potrebuješ je chuť, ostatné získaš časom.

Voľné pozície

Aktuálne do nášho tímu hľadáme: 
- Grafik / Grafička
- Špecialista / Špecialistka kvality

Firemná kultúra

Be Lenka je miesto, kde robíme správne rozhodnutia. To, v čo veríme pretavujeme do vzťahov na pracovisku ale aj do vzťahu k našim klientom a obchodným partnerom. Sme féroví, vieme sa navzájom povzbudiť, pochváliť, a taktiež si povedať veci na rovinu. Často spolu trávime čas aj mimo pracovných hodín, cestujeme, brainstormujeme na záhrade alebo si robíme spoločné raňajky. “Nie” a “nedá sa” nie sú v našom slovníku. Nebudujeme firmu, budujeme seba. Všetci tvoji budúci kolegovia sú pripravení odovzdať ti to najlepšie, aby si sa stal/a tou najlepšou verziou seba a naplno využil/a svoj potenciál. 

Spoločenská zodpovednosť

S láskou k prírode a k človeku samému. Toto heslo nájdeš na našej stene, ale aj v našom každodennom živote. Sme súčasťou množtsva ekologických a sociálnych projektov. Etické správanie, princíp fair-trade a slow-fashion je hlboko v našom DNA. Našich zákazníkov učíme, že je lepšie nakúpiť raz a poriadne ako často a nekvalitne. Aj v tomto vidíme príležitosť ako môžeme spoločne znížiť uhlíkovú stopu a množstvo produkovaného odpadu. Nepodporujeme akcie ako je Black Friday a už druhý rok po sebe darujeme desiatky párov topánok ľuďom, ktorí si to zaslúžia a nominujú ich na to ich známi. Dbáme na to, aby sme vyprodukovali len toľko, koľko predáme a vyhli sa tak nadmernej produkcií, ktorá by ostala nevyužitá a produkovala by zbytočný odpad. Aktuálne tiež začíname budovať svoju vlastnú nadáciu, cez ktorú budeme podporovať a vytvárať ešte viac prospešných aktivít pre spoločnosť. Našou výzvou je vyrobiť topánky, ktoré raz po ich donosení len jednoducho hodíš do kompostu. Zero waste. 

Dynamický rast & Medzinárodný dosah

Len nedávno sme získali prvé objednávky. Dnes zažívame globálny rast. Ročne odosielame viac ako 100 tisíc produktov do viac ako 60 krajín sveta, dosahujeme tržby približne 7 miliónov EUR a rastieme o viac ako 100%. Be Lenka dnes tvorí viac ako 60 ľudí a stovky tých, ktorí v dieľňach prispievajú k výrobe našich produktov. Budujeme retailovú sieť a podmaňujeme si nové trhy. Toto sme stihli za 4 roky. Nenechaj si újsť to, čo sa bude diať v tomto roku a tých ďalších.