Pridaj sa k nám

Pridaj sa k nám

Spolu to dokážeme, spolu dosiahneme všetko #belenkafamily

Aktuálne voľné pozície

E-commerce analytik

Koho hľadáme?

Naši markeťáci majú čoraz viac práce, a preto hľadajú k sebe parťáka, ktorý má analytické zručnosti, vie uvažovať technicky, čítať dáta, Google Analytics, Google Adwords, rozumie Google Search Console a Affiliate marketingu a má zvládnutý Excel (neprekvapí ho kontingenčná tabuľka, ani vlookup!).
Bude fajn, ak máš ekonomické myslenie a v dátach vidíš prepojenie na biznis. Si schopný prinášať i realizovať samotné riešenia a dokážeš si poradiť aj sám a informácie si vieš dohľadať a naštudovať.
V práci si efektívny, vieš vyhodnotiť pridelené úlohy podľa dôležitosti.

Ak si mal vlastný eshop a vieš, čo je CTR, Bounce rate, Konverzia, Page views alebo responzivita a rád analyzuješ a premýšľaš nad súvislosťami, potom sa ti bude u nás páčiť. Uvítame aj tvoju skúsenosť s e-commerce a softvérovým testovaním. Využiješ to pri zlepšovaní nášho eshopu.

Pri tom budeš určite využívať aj anglický jazyk, takže by si ho mal ovládať niekde na úrovni B2.

Chceme ti zveriť starostlivosť o náš eshop a zlepšovanie jeho funkcionalít. Naším cieľom je, aby bol pre zákazníkov „user friendly“, aby si mohli naše produkty kúpiť hoc aj z pohodlia svojej obývačky (Mobile first). 

Tiež potrebujeme, aby si nám pomohol s dátami, vyhodnocoval ich a prinášal prepojenie do ďalších sfér nášho biznisu.

Odmena, benefity a výhod

Ponúkame jedinečnú príležitosť byť súčasťou šikovných ľudí a nadšencov, ktorí ti budú neustále dávať výzvy na ich prekonávanie. Tiež ti ponúkame možnosť spolupráce na živnosť alebo na hlavný pracovný pomer (voľba je na tebe). Ponúkame mzdu okolo 1300€/ brutto mesačne.

Hardvare si môžeš vybrať sám, lebo nám záleží na tom, aby sa ti dobre pracovalo. Stravné lístky ponúkame v maximálnej výške 5,10€. Home- office, teambuildingy, športové aktivity, barefoot topánky pri nástupe a zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.

Ako požiadať o zaradenie do výberu?


Ak sa chceš pridať k nám, predstav sa nám v motivačnom liste a uveď v ňom konkrétne zistenia a odporúčania, ktoré by si spravil na našom webe https://www.belenka.sk/barefoot.

Všetko pošli na hr@belenka.com. K motivačnému listu nezabudni pripojiť na seba kontakt, aby sme sa vedeli s tebou spojiť.


Obchodník pre región DACH

Hľadáme človeka, ktorý bude súčasťou nášho neustále sa rozrastajúceho tímu ľudí. Človeka, ktorý má vo svojej DNA prozákaznícku orientáciu, má radosť z každého, aj toho najmenšieho úspechu,  ovláda nemecký jazyk na vysokej úrovni, má v sebe dušu obchodníka, je komunikatívny a rád surfuje na webe a trúfa si na trhy nemecky hovoriacich krajín. Počul si o social selling?

Hľadáme tiež človeka, ktorý máš v sebe kus kreatívy, rozhodne to využijeme.

A ako bude vyzerať tvoj bežný pracovný deň?

Očakávame od teba, že dokážeš nájsť všetky obchody a eshopy s obuvou, ktoré sa potencionálne môžu stať našim partnerom. Budeš kreatívny a dokážeš v obchode využiť viacero zdrojov informácií. Budeš aktívne komunikovať a budovať vzťah s našimi partnermi v nemecky hovoriacom regióne. Dáme ti možnosť vybudovať svoju základňu influencerov, vďaka ktorým dokážeš značku Be Lenka dostávať k širokej verejnosti. Hľadáme človeka kotrému nie je cudzí systematický prístup k práci a dokáže systém od seba vyžadovať. Budeš si tvoriť vlastnú databázu, s ktorou budeš aktívne pracovať. Chceme, aby si bol prirodzene zvedavý, vedel aktívne počúvať a tvojím obchodným cieľom je Win – Win situácia založená na dlhodobom vzťahu. Hľadáme obchodníka, nie „šmejda“.

Denne budeš tráviť čas aj odpovedaním na rôznorodé otázky zákazníkov. Budeš pri tom využívať email, facebook, instagram, ale i telefón.

Multitasking je zručnosť, ktorá by ti rozhodne nemala chýbať. Je toho veľa, čo sa u nás deje každý deň, a keďže sme stále malý tím ľudí (v celej firme je nás 22), občas treba spraviť aj veci, ktoré nemáš v popise práce. Kolegom však pomôžeš? 

Sme partia nadšencov, ktorí veria v náš spoločný úspech. Máme fajn kolektív. Ak si aj ty super, budeme rozhodne kamoši.

Veríme, že v tejto práci nebudú peniaze najväčšou motiváciou, ale zle sa mať nebudeš, ponúkame od 1000EUR/ mes. plus ďalšie odmeny.

Budeš robiť v duchaplnom odvetví : Barefoot - zdravé chodenie a všetko okolo nosenia detičiek a mamičiek.

Sme jeden s najúspešnejších slovenských StartUpov a môžeš si s nami užiť rýchlu a progresívnu jazdu, počas ktorej vybudujeme z lokálnej handmade značky svetovo uznávaný brand. 

Cesta sa už začala, treba rýchlo naskočiť na vlak :)

Stravné lístky ponúkame v maximálnej výške 5,10€. Home- office, teambuildingy, športové aktivity, barefoot topánky pri nástupe a zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.

Ako požiadať o zaradenie do výberu?

Ak sa chceš pridať k nám, predstav sa nám v motivačnom liste a uveď v ňom, prečo by si sa rád/ rada stala súčasťou Be Lenka.

Všetko pošli na hr@belenka.com. K motivačnému listu nezabudni pripojiť na seba kontakt, aby sme sa vedeli s tebou spojiť.