Barefoot ponožky - Crew - Alpine

$ 9
Jedinečné barefoot ponožky vyrobené na Slovensku! Vyvinuli sme pre vás špeciálnu ergonomicky tvarovanú barefoot ponožku, ktorá vašim nohám zaručí maximálny pocit slobody. Be Lenka ponožky vaše prsty na nohách neobmedzujú a vy si môžete naplno užívať chôdzu v barefoot obuvi. Očaria vás prémiovou kvalitou a štýlovými designom ktorý podčiarkne vašu výnimočnosť.

Zvoľte veľkosť

Dostupnosť: skladom

Hodnotenia skutočných zákazníkov

Priemerné hodnotenie na základe 1 recenzie

5 z 5 hviezdičiek

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
S

Slavka Overený zákazník

Sú úžasné. Nasťahujú nohu.

18.11.2020


Informácie o produkte

Zloženie:76 % česaná bavlna, 22 % polyamid, 2 % elastán - Lycra

Be Lenka barefoot ponožky majú jedinečný tvar, ktorý sa maximálne prispôsobí vašej nohe. Vďaka veselej ilustrácii zvýraznia vašu výnimočnosť a spríjemnia každý deň. 

Ponožky sú veľmi príjemné na dotyk vďaka vysokému podielu prémiovej česanej bavlny (83%). Všetky použité materiály pri ich výrobe sú testované, neobsahujú škodlivé látky a sú tak 100% bezpečné pre vaše zdravie ako aj pre životné prostredie. 

Najviac namáhané miesta ako špička a päta sú spevnené a teda odolnejšie ako zvyšok ponožky. Extra plochý a jemný šev medzi špičkou a zvyškom ponožky či komfortný vrchný lem robí ponožku takmer neviditeľnou a svojim prevedením je tak zároveň vhodná aj pre diabetikov.

Ponožky sú navrhnuté a vyrábané na Slovensku. Podporujeme tradičnú výrobu ponožiek našimi odborníkmi v regióne a veríme, že podpora lokálnych výrobcov má priaznivý dopad na celú spoločnosť.

Podobné produkty

Barefoot ponožky
Dúhové

skladom 2 veľkosti
$ 9
3 veľkosti

Barefoot ponožky
Galaxy

skladom všetky veľkosti
$ 9
3 veľkosti
Dostupné ďalšie farby: (+-5)

Pozerali ste tieto produkty

Barefoot ponožky
Crew - Alpine

skladom všetky veľkosti
$ 9
3 veľkosti
Dostupné ďalšie farby: (+-5)