Be Lenka Atlas

Be Lenka logo Be Lenka
06.12.2023
Be Lenka Atlas

Šnurovacie členkové barefoot topánky Be Lenka Atlas sú ako stvorené do premenlivého jesenného a jarného počasia. Minimalistický jednofarebný unisex dizajn robí z modelu Atlas univerzálny doplnok ženského i mužského šatníka, bez ohľadu na štýl a preferencie obliekania. Ak si túto jeseň zadovážiť iba jeden originálny udržateľný kúsok, tak by ním mal byť práve model Atlas. Jeho všestranné využitie hravo zastúpi celý zástup topánok rôznych štýlov. K rifliam, k sukni, do práce, do mesta i na prechádzky do prírody. Nie je nič, čo by Be Lenka Atlas nezvládli.

Obsah článku


Pre koho sú určené?

Be Lenka Atlas je ideálnou voľbou pre každého, kto preferuje minimalistický a univerzálny štýl. Jeden model nositeľný na sto spôsobov. A tým práve Be Lenka Atlas je. Dostupný v piatich farebných prevedeniach poteší milovníkov hnedej aj čiernej klasiky, no i tých, ktorí chcú nechať topánky vyniknúť a volia výraznejšie farby ako je biela alebo modrá. Rovnako je model dostupný v dvoch typoch kože, nubuk a nappa. Každý si preto nájde to, čo mu sadne najlepšie. Praktický zips na vnútornej strane ocení každý, nielen ten, komu sa nechce šnurovať šnúrky.Z čoho sú vyrobené?

Be Lenka Atlas sú vyrábané v piatich farebných prevedeniach, v dvoch typoch kože. Hnedá matná a čierna matná sú vyrobené z nubuk brúsenej kože a lesklá biela, čierna a modrá z nappa kože. Koža disponuje skvelými vodoodpudivými vlastnosťami, ktoré podporíme správnou starostlivosťou a budeme ich pravidelne impregnovať prostriedkom vhodným na daný typ kože. Zateplenie flísom ponúka ideálnu tepelnú izoláciu na jesenné obdobie i do miernejšej zimy. V Be Lenka Atlas budú vaše nohy v pohodlí, suchu a teple každý deň, celý deň. Podošva UniGrip je ako stvorená na celodenné nosenie bez pocitu unavených nôh. Stielka je vyberateľná a skladá sa z PU recyklátu a flísu.
Barefoot topánky
Atlas - Matt Black

skladom 5 veľkostí
159 €
12 veľkostí

Barefoot topánky
Atlas - Cream

skladom všetky veľkosti
159 €
8 veľkostí

Barefoot topánky
Atlas - All Black

skladom 4 veľkosti
159 €
12 veľkostí

Barefoot topánky
Atlas - Chocolate

skladom 3 veľkosti
159 €
12 veľkostí

Barefoot topánky
Atlas - Navy Blue

skladom všetky veľkosti
159 €
12 veľkostí
Dostupné ďalšie farby: (+-5)

Do akého počasia sú vhodné?

Dokonalá kombinácia kože a flísového zateplenia, robí z modelu Atlas neoceniteľného spoločníka do prechodného obdobia a miernejšej zimy. Podošva UniGrip ponúka skvelý pomer flexibility a priľnavosti pre pohodlný a bezpečný krok. Táto exkluzívna podošva bola dizajnovaná so spokojnosťou zákazníka na srdci. Ideálny grip pripravený zvládnuť aj nástrahy zimy v meste.

Prihláste sa na odber noviniek 10%

a získajte 10% zľavu na Váš prvý nákup, exkluzívne ponuky a najnovšie informácie.

Zaujímajú ma:

Kliknutím na „PRIHLÁSIŤ“ súhlasíte so zaradením Vašej emailovej adresy do databázy prevádzkovateľa týchto stránok, a so zasielaním informácií o jej produktoch a službách. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby, sú uvedené tu