Collonil Nubuk & Velours impregnačný sprej

12,90 €

Collonil Nubuk + Velours je bezfarebný impregnačný a ošetrujúci sprej na koženú obuv vyrobenú z nubukových a velurových usní.


Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu

+
Rezervovať v predajni
  • Online platba kartou / Apple Pay / Google Pay - GPWebpay
  • Online bankový prevod
  • Prevodom na účet
  • PayPal
  • Hotovosť Hotovosť
  • Dobierka Dobierka

Hodnotenia našich zákazníkov

Priemerné hodnotenie na základe 20 recenzií

4.9 z 5 hviezdičiek

5
18
4
2
3
0
2
0
1
0
A

Adriana Overený zákazník

Boty skvele, kvalita uzasna, dodanie tiez velmi rychle, len na uzsiu nohu moc siroke...to je nezvyk

24.4.2022


Informácie o produkte

Obuv impregnuje do hĺbky a zvyšuje tak jej vodeodolnosť a priedušnosť s dlhodobým efektom. Odstraňuje mastné a lesklé plochy, ktoré sú častým problémom namáhanej obuvi z velurovej usne. Efektívne bráni vzniku bielych máp, ktoré na obuvi spôsobuje zimný chemický posyp. Prípravok je veľmi vhodný tiež na membránovú obuv (napr. topánky s technológiou Gore- Tex), obuv s povrchom v kombinácii usne a textilu.

Návod na použitie: Ošetrovaná obuv musí byť vždy čistá a suchá.Viackrá rovnomerne nastriekajte prípravok na obuv zo vzdialenosti približne 30 cm tak, aby neztekala a nechajte vsiaknuť a vyschnúť. Pre optimálny účinok impregnácie urobte 2 až 3 aplikácie naraz. Pravidelné používanie zvyšuje účinok. Striekajte iba niekoľko sekúnd.

Nebezpečenstvo: mimoriadne horľavý aerosol. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Dráždi kožu. Môže spôsobiť závraty a ospalosť. Toxický pre vodné organizmi, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Pri používaní nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani na iný zdroj zapálenia.Nádobu neprepichujte a nespaľujte a to ani po spotrebovaní obsahu. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50°C. Zabráňte vdychovaniu pár a aerosolov. Používajte iba na voľnom a dobre vetranom priestore. Pri zdravotných problémoch volajte Národné toxikologické informačné centrum / lekára. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Zneškodnite obal ako nebezpečný odpad. Uchovajte mimo dosahu detí.

Výrobca: Salzenbrodt GmbH & Co. KG, Hermsdorfer Straße 70, D13437 Berlin

Pozerali ste tieto produkty

Dostupné ďalšie farby: (+-5)