Branding, firemná identita a dizajn Event | Be Lenka Branding, firemná identita a dizajn Event | Be Lenka

Branding, firemná identita a dizajn

  • Dátum: 26. júna, 2024
  • Čas: 13:00 - 22:00
  • Miesto: Be Lenka, Obchodná 9076/3D, Žilina
  • Cena:99 € bez DPH (118,80 € s DPH)

Popis eventu:

Príďte si po inšpiráciu v oblasti brandingu, firemnej identity a dizajnu. Domácich hostí - Juraja Fehervariho a Mária Zafku doplní svojimi skúsenosťami aj Michal Pastier. Kto týchto pánov pozná vie, že o smiech, dynamickú atmosféru a vysokú dávku odbornosti bude postarané od začiatku až dokonca.

Viac ako len event. V Be Lenka dlhodobo podporujeme aktivity, ktoré riešia ekologické alebo sociálne problémy. Niekoľko vstupeniek vždy darujeme študentom a akademickej pôde s cieľom podpory praktického vzdelávania. Výťažok zo zakúpených vstupeniek venujeme na podporu aktivít Be Lenka Foundation. Tentokrát finančne podporíme neziskovú organizáciu Deťom s rakovinou a Onkologické centrum Univerzitnej nemocnice Martin. Ďakujeme, že pomáhate spolu s nami. 🙂

Event banner

Môžete sa tešiť na:

Card image cap

Juraj Fehervari

CEO & Owner, Be Lenka & Barebarics

Juraj je zakladateľ a CEO najrýchlejšie rastúcej barefoot značky Be Lenka. Vďaka unikátnemu produktu, firemnej filozofií a podnikateľskému úspechu má na svojom konte viac ako 10 ocenení a nominácii vrátane titulu EY Podnikateľ roka 2022. Svoje portfólio rozšíril aj o teniskovú barefoot značku Barebarics, pôsobí tiež ako e-commerce investor v šou Jama levova v TV Markíza.

Card image cap

Michal Pastier

Creative Director/ CoFounder, Darwin & the Machines, GoBigname

Michal bol zaradený medzi Top 100 európskych inovátorov podľa Google a Financial Times a s vyše 200 kreatívnymi oceneniami patrí medzi najoceňovanejších reklamných tvorcov v regióne. Po odchode z agentúry Zaraguza rozbieha zastúpenie slovenských agentúr GoBigname a Darwin & the Machines od Švajčiarska po Saudskú Arábiu. Cieľom je tvoriť konzistentnú komunikáciu značiek od globálneho názvu, brand kódov po dlhodobé kampane. Skúsenosti tím nazbieral pri rozbehu viac ako 250 projektov vrátane rebrandingu CHAL-TEC na Berlin Brands Group pre 28 trhov, rebrandingu a nového komunikačného konceptu MUZIKER pre vyše 30 krajín, vytvorenie novej značky DRIVERAMA a jej komunikácie pre vyše 10 trhov, vytvorenie svetovej značky ATIDA s vyše 14 miliónmi zákazníkov a mnohých ďalších. Ak ho zastihnete na Slovensku, môžete s jeho tímom načerpať inšpiráciu v AnuAzu pri starom Dunaji.

Card image cap

Mário Zafka

Brand and Footwear Designer, Be Lenka & Barebarics

Mário je hlavný produktový a brandový dizajnér značiek Be Lenka a Barebarics. Za prvé dva roky v spoločnosti sa z grafického stážistu vypracoval na hlavného dizajnéra. Jeho vášňou sú tenisky, čo potvrdzujú jeho prelomové kolekcie Zing, Royale, Wave, Velocity, Revive, Fusion, či Futura. Okrem tenisiek sa venuje aj dizajnu všetkých ostatných typov obuvi - detské, pánske a dámske topánky, čižmy, mokasíny, outdoorová obuv, sandále a poltopánky. V rámci spoločnosti Be Lenka dohliada na interiérový dizajn firemných predajní a priestorov a denne spolupracuje s marketingovým oddelením na vytváraní nových vizuálnych konceptov. Okrem toho zdieľa svoje skúsenosti so študentmi, ktorých zároveň mentoruje a prednáša im na rôzne témy. Mário okrem dizajnu aktívne pôsobí aj v oblasti hudby a umenia. Zbožňuje taliansku kuchyňu a silu prírody už od roku ’95.

Harmonogram:

13:00 - 13:30 Príchod & Registrácia

13:30 - 13:45 Otvorenie

13:45 - 14:45 Juraj Fehervari: Jeden príbeh, dve značky: Branding v pozadí Be Lenka a Barebarics

14:45 - 15:15 Coffee break

15:15 - 16:15 Michal Pastier: Ako na značku vlastného produktu. Od kozmetiky, cez módu po doplnky stravy

16:15 - 16:45 Coffee break

16:45 - 17:30 Diskusný battle: Juraj Fehervari & Michal Pastier

17:30 - 17:45 Coffee break

17:45 - 18:30 Mário Zafka: Produktový dizajn: Tvorba kolekcie, ktorá jasne povie, kto si (+Predstavenie novej barefoot kolekcie)

18:30 - 19:00 Odovzdanie benefičného daru & Oficiálny záver

19:00 - 22:00 Afterparty