Impregnačný sprej Collonil Carbon Pro - 400 ml

13,90 €

Impregnačný sprej Carbon Pro je kráľom univerzálnych impregnácií. Nová karbónová technológia umožňuje neobmedzené použitie pre takmer všetky povrchy.


Dostupnosť: Ihneď k odoslaniu

+
Rezervovať v predajni
  • Online platba kartou / Apple Pay / Google Pay - GPWebpay
  • Online bankový prevod
  • Prevodom na účet
  • PayPal
  • Hotovosť Hotovosť
  • Dobierka Dobierka

Hodnotenia našich zákazníkov

Priemerné hodnotenie na základe 307 recenzií

5 z 5 hviezdičiek

5
306
4
1
3
0
2
0
1
0
D

Dana Overený zákazník

Môj najobľúbenejší impregnačný sprej. Pravidelne objednávam s novými topánkami. Používam pravidelne na topánky hlavne kožené ale aj textiné, syntetické a pravidelne často používam na detské topánočky.

11.6.2024


Ľ

Ľudmila Overený zákazník

Výborná obuv,pohodlná,príjemná,pekná.
Mám už 3 páry😊😊😊

21.3.2024


D

Danka Overený zákazník

Lubim tie topanocky a uz Vam robim skvelu reklamu😊❤️

7.1.2024


K

Katarína Overený zákazník

+ Jednoduché použitie
+ Vyzerá, že funguje

1.5.2022


M

Margita Overený zákazník

Velmi dobrý

7.4.2022

Zobraziť ďalšie (31)


Informácie o produkte

Zloženie: Uhľovodíky C11-12, izoalkány, menej ako 2 % aromatických uhľovodíkov, uhľovodíky C6-7, n-alkány, isoalkány, cyklické, menej ako 5 % n-hexány

Impregnačný sprej Carbon Pro je kráľom univerzálnych impregnácií. Nová karbónová technológia umožňuje neobmedzené použitie pre takmer všetky povrchy vrátane materiálov s membránou ako Gore-Tex® alebo Sympatex®. Odporúčame aplikovať ešte pred prvým použitím! Po aplikácii (zo vzdialenosti približne 30 cm) vzniká vodeodpudivá, priedušná sieťová ochranná štruktúra, ktorá zabraňuje prenikaniu vlhosti a kvapky vody sa po nej skotúľajú. Po aplikácii nechať dôkladne uschnúť. Následne hladkú kožu vyleštite, brúsenú zdrsnite. Napriek vysoko účinnej impregnačnej schopnosti zachováva priedušné vlastnosti ošetrovaného materiálu. Carbon Pro je vhodný na topánky, funkčné bundy, kabelky, batohy a mnoho ďalšieho. Pri pravidelnom aplikovaní Carbon Pro výrazne predlžuje životnosť každého ošetreného produktu. Bezfarebný. Obsah 400 ml. Vyrobené v Nemecku.

Upozornenie

Pozor nebezpečenstvo! Možnosť poškodenia zdravia vdýchnutím! Používajte iba vonku alebo v dobre vetraných priestoroch! Striekajte iba pár sekúnd! Veľké kožené a textilné výrobky striekajte iba vonku a nechajte ich dobre vyvetrať! Chráňte pred deťmi! Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Spôsobuje podráždenie pokožky. Môže spôsobiť ospalosť a závraty. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobým účinkom. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi tepla. Pri aplikácii nefajčiť. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo iné zdroja tepla. Neprepichujte ani nespaľujte, ani po použití. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 ° C. Zabráňte vdychovaniu výparov / aerosólov. Ak sa necítite dobre, zavolajte lekára. V prípade podráždenia pokožky: vyhľadajte lekársku pomoc. Ak je potrebná lekárska pomoc, pripravte si obal alebo štítok. Zlikvidujte obsah / nádobu v súlade s predpismi.

Držte mimo dosahu detí.

Pozerali ste tieto produkty

Dostupné ďalšie farby: (+-5)