Ručná výroba s dôrazom na prémiovú kvalitu

Ručná výroba s dôrazom na prémiovú kvalitu | Be Lenka Ručná výroba s dôrazom na prémiovú kvalitu | Be Lenka

Každý pár topánok Be Lenka je výsledkom precíznej ručnej výroby. Väčšina Be Lenka topánok sa vyrába v Európskej únii a to najmä v Portugalsku. V našej novej kolekcii chceme zákazníkom ponúknuť topánky vyrobené za pomoci najmodernejších technológií a inovácií, preto sme rozšírili výrobu aj do Vietnamu. Využívame tam najšpičkovejšie technologické a produkčné možnosti na svete. Stále pokračujeme v našej misii prinášať udržateľné topánky s najnižším dopadom na životné prostredie. Na väčšinu výroby dozeráme osobne, vďaka čomu naša obuv dorazí do vašich rúk v tej najvyššej kvalite.

Slováci vyrábajú barefoot obuv

Pri výrobe sa používajú osvedčené postupy výroby, aby topánky vydržali, čo najdlhšie a nemuseli ste ich meniť každú sezónu. To robí celý proces komplexným a kvalitným zároveň. Kým sa topánky dostanú až k vám, prejdú približne 100 párom rúk. Šikovným robotníkom pri ich úkonoch pomáhajú moderné stroje, ale výroba je stále vo veľkej miere ručná a každý pár osobitne tvarujú a formujú ruky obuvníka.

Sme féroví k našim zamestnancom

K poctivej výrobe patria i férové podmienky pre zamestnancov. Zakladáme si na tom, aby pracovali v dôstojných podmienkach a každý mesiac dostali primeranú mzdu, vrátane sociálnych a zdravotných zabezpečení.

Využívame len tie najkvalitnejšie materiály

Prémiové, moderné, vysokokvalitné a šetrne spracovávané materiály, ako napríklad merino vlna či koža sú základom každej kolekcie. Preferujeme európskych dodávateľov pred ázijskými. To robí naše topánky drahšími, ale aj kvalitnejšími.

 

Spokojnosť našich zákazníkov v rozličných krajinách hovorí za kvalitu produktu a je dôkazom toho, že výrobné procesy sú nastavené správne. Veríme, že reprezentujeme hodnoty, ktoré aj pre vás majú veľký význam. Tešíme sa, že aj touto našou filozofiou dokážeme budovať dôveryhodnú a zmysluplnú značku, ktorá vám prináša komfort v chodení.