Nosič Be Lenka Mini - Ovocie - sivé

  • Slintáčiky zadarmo
  • Pre novorodenca
$ 153
Ergonomický rastúci detský nosič Be Lenka Mini s originálnym dizajnom. Vhodný na nosenie detí od 3 kg. Popruhy sú klasické ergonomicky tvarované bez možnosti kríženia. Súčasťou nosiča sú slintáčiky - chrániče ramenných popruhov.

Zvoľte ramenné popruhy

Farba / Odtieň

Dostupnosť: skladom

Hodnotenia skutočných zákazníkov

Priemerné hodnotenie na základe 2 recenzií

5 z 5 hviezdičiek

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
L

Lenka Overený zákazník

"Odnosila " som dve deti. Keď boli novorodenci, nosili sa výhradne v šatkách! Vedela som, že be lenka je záruka kvality, ale naozaj som neverila, že nosič je pohodlný pre novorodenca. Potom ku mne prišiel tento skvost a ja nechápem, ako som mohla fungovať bez neho! Je skvelý, pohodlný a moje tretie bábätko si pochvalne odfukuje! Skvelá skvelá skvelá práca! :)

13.10.2020


T

Tereza Tabachová Overený zákazník

Nosítko právě dorazilo a jsem nadšená, jak je nádherné. Ještě hezčí než na obrázku! Hned jsem se zamilovala. ❤️ Pořídila jsem ho pro miminko, které se teprve narodí, ale hned jsem ho vyzkoušela na starším synovi (1,5 roku) a tomu se v něm moc líbilo. Věřím, že bude dobře sloužit.

10.2.2021


Informácie o produkte

Materiál: 100% bavlna
Vhodný: od narodenia a približne hmotnosti 3 kg, v závislosti od veľkosti dieťatka, do 1,5 roka (veľ. 92)
Popruhy: klasické bez možnosti kríženia

Lenka Mini je prepracovaným pomocníkom na nosenie vášho dieťatka.

Nosič je plne nastaviteľný na mieru dieťatka. Šírka nosiča sa nastavuje veľmi jednoducho pomocou sťahovacích šnúrok umiestnených na prednej strane chrbtovej opierky tesne nad bedrovým pásom. Šnúrky stačí stiahnuť podľa veľkosti vášho bábätka a zaviazať na uzol. 

V hornej časti chrbtovej opierky sa nachádzajú gumičky, pomocou ktorých efektívne nastavíte šírku nosiča tak, aby bola fixovaná hlavička dieťatka, ktoré ju ešte samo neudrží. Tento spôsob nastavenia nosiča zaručuje maximálnu bezpečnosť počas nosenia.

Nastaviteľná je aj výška chrbtovej opierky, ktorú podľa potreby stiahnete/povolíte pomocou sťahovačov v hornej časti chrbtovej opierky.

Bedrový pás je dômyselne navrhnutý tak, aby sa dokonale prispôsobil každému typu postavy. Je mäkký a pohodlný.

Nosič je vybavený kapucňou, ktorá poslúži proti slniečku, vetru alebo na elimináciu okolitého ruchu, keď dieťatko v nosiči zaspí. Na uchytenie kapucky slúžia gumičky, ktoré sa prichytia na háčiky umiestnené na ramenných popruhoch.

VYROBENÉ NA SLOVENSKU

Pozerali ste tieto produkty

Nosič Be Lenka Mini - Ovocie - sivé Nosič Be Lenka Mini - Ovocie - sivé
  • Slintáčiky zadarmo
  • Pre novorodenca

Nosič - Mini
Ovocie - sivé

skladom všetky varianty
$ 153
1 variant
Dostupné ďalšie farby: (+-5)