Nám veriť nemusíte

Radšej sa pozrite čo hovoria spokojní zákazníci

Topánočky krásne, mäkké, objednávka vybavená okamžite, maximálna spokojnosť??? inak moje prvé barefoot, už pokukujem po zimnych aj sandálkach na leto.

Mária
13.10.2020

Topánky sú veľmi pohodlné a kvalitne spracované. Kupovala som si ich ako elegantné topánky, účel veľmi dobre spĺňajú.

Lucia
13.10.2020

Moje prvé topánočky tohto typu. Nedá sa opísať táto dokonalosť. Vzdušné, príjemné, krásne sedia na nohe, občas zabúdam ,že som obutá. Najlepšia investícia do topánok. Už mám zálusk na celoročky.

Zuzana
17.9.2020

Sedia úplne skvele, sú pohodlné a prišli dosť rýchlo, velká spokojnosť

Šimon Ondrejka
17.9.2020

Nádherné, minimalistické, pohodlné! Sedí mi moje obvyklé číslo topánok. Veľmi rýchla doprava. Ďakujem :-)

Ika
17.9.2020

Tenisky splnili moje očakávania. Na širokú nohu ideálne! Keď som sa do nich prezula z klasických tenisiek, rozdiel bol neporovnateľný! Sú ako papučky. Nikde neobmedzujú, netlačia, nešúchajú. Človek ani nevie, že ich má na nohe.

Daniela Pekarová
10.7.2020

Som veľmi spokojná s nosičom a páči sa v ňom aj môjmu 3 mesačnému synčekovi. Dodanie bolo tiež veľmi rýchle, nakoľko nosič nebol na sklade. Ďakujeme a hodnotíme 5 hviezdičkami.

Martina Zigová
17.9.2020

Zľava 5% na prvý nákup

Stačí sa príhlásiť do nášho Newslettra

Zaujímajú ma:

Kliknutím na „PRIHLÁSIŤ“ súhlasíte so zaradením Vašej emailovej adresy do databázy prevádzkovateľa týchto stránok, a so zasielaním informácií o jej produktoch a službách. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby, sú uvedené tu